Nr katalogowy: 133

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 133

Modlitwa, 1924

olej, płótno; 68,5 x 100 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wlastimil Hofman / 1924
Cena oferowana 32 000 zł