Nr katalogowy: 138

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 138

Polowanie par force, 1941

olej, tektura; 50 x 35 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jerzy Kossak / 1941
Cena sprzedaży 9 500 zł