Nr katalogowy: 146

Jan Piotr NORBLIN DE LA GOURDAINE (1745-1830)

Nr katalogowy: 146

Wizerunek własny?

olej, deska; 27 x 21,5 cm;
na odwrocie uszkodzona drukowana nalepka