Nr katalogowy: 412

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

Nr katalogowy: 412

Waga, 1972

olej, płótno; 41 x 33 cm;
sygn. na odwrocie: Jan Dobkowski/ "Waga" 1972/ olej 41 cm x 33 cm