Aukcja (#{t(:'.highlighted')})
Stanisław WYSPIAŃSKI (1869 - 1907)
Nr katalogowy6
"Dzieła malarskie"
Bydgoszcz 1925
tekst: Stanisław Przybyszewski,
Tadeusz Żuk-Skarszewski
Tadeusz Żuk-Skarszewski
Cena wywoławcza.
3 500 zł
6 300 zł
Józef MEHOFFER (1869-1946)
Nr katalogowy20
Akt stojącej kobiety, 1892
węgiel, papier żeberkowy;
60 x 42,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
4 000 zł
5 500 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy123
Dziewczynka z lalką, 1922
olej, płyta; 93,5 x 64 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wlastimil Hofman 1922
Cena wywoławcza.
30 000 zł
43 000 zł
Jan STANISŁAWSKI (1860-1907)
Nr katalogowy130
Wiosna - Park Krakowski, ok. 1900
olej, deska; 22,5 x 16,5 cm;
sygn. p. d.: JAN STANISŁAWSKI;
Cena wywoławcza.
55 000 zł
57 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy133
Modlitwa, 1924
olej, płótno; 68,5 x 100 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wlastimil Hofman / 1924
Cena wywoławcza.
35 000 zł
32 000 zł
Karol WIERUSZ-KOWALSKI (1869-1953)
Nr katalogowy136
Stadnina
olej, płótno; 66 x 100 cm;
sygn. p. d.: Karol Wierusz-Kowalski
Cena wywoławcza.
18 000 zł
18 000 zł
Kazimierz POCHWALSKI (1855-1940)
Nr katalogowy143
Lirnik, ok. 1882
olej, płótno dublowane; 111 x 131 cm;
sygn. l. d.: K. Pochwalski
sygn. l. d.: K. Pochwalski
Cena wywoławcza.
30 000 zł
95 000 zł
Malarz nieokreślony (XVII w.)
Nr katalogowy157
Święty
olej, płótno dublowane;
138 x 171 cm
138 x 171 cm
Cena wywoławcza.
17 000 zł
17 000 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)
Nr katalogowy401
Abstrakcja
akwarela, papier; 24,5 x 20 cm;
sygn.. na odwrocie: J. N. ołówkiem oraz nalepka
Cena wywoławcza.
3 500 zł
8 000 zł
Bronisław CHROMY (ur. 1925)
Nr katalogowy502
Kolarze, 2002
brąz; wys. 40 cm, szer. 88 cm, podstawa 20 cm
Cena wywoławcza.
18 000 zł
15 000 zł
Wacław GRODECKI (ok. 1535 - 1591)
Nr katalogowy827
Mapa Ziem Rzeczypospolitej Polskiej
miedzioryt kolorowany, papier; 38 x 50 cm;
Z atlasu: „Theatrum Orbis Terrarum…”, 1570.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
3 400 zł
906
Serwantka w stylu późno-biedermeierowskim
konstrukcja - sosna, fornir - mahoń;
162,6 x 78 x 42,8 cm.
Europa Środkowa, ok. 1840-1850.
162,6 x 78 x 42,8 cm.
Cena wywoławcza.
6 700 zł
6 700 zł