Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

101
Dla Johna Coltrane'a, 1999 cynkografia, monotypia, papier, 67 x 50,5 cm; opisana u dołu ołówkiem
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

102
Ero VII, 2008 linoryt, monotypia, papier, opisany u dołu ołówkiem
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Leszek RÓZGA (ur. 1924)

103
Dydaktyka lata, 1978 akwaforta barwna, papier, 41 x 34 cm; sygn. i opis. u dołu ołówkiem:
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Halina CHROSTOWSKA (1929 - 1990)

104
Figura Niebieska XX, 1982 technika własna, papier, 58 x 78 cm sygn. i opisana u dołu
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Barbara KWAŚNIEWSKA (ur. 1931)

105
Clowns 1971 litografia, papier 55,5 x 75,5 cm; opisany u dołu: EA Clowns Kwaśniewska / 71
Cena wywoławcza. 900 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929 - 2005)

106
Bez tytułu, 1998 grafika komputerowa, 66 x 86 cm; sygn. i dat. l.d.: Beksiński 98
Cena wywoławcza. 900 zł

Friedensreich HUNDERTWASSER (1928 - 2000)

107
Kompozycja offset z folią wtłaczana, papier, 84 x 64 cm;. u dołu na czarnej bordiurze drukowany napis
Cena wywoławcza. 2 100 zł

108
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Wojciech SIUDMAK (ur. 1942)

109
L'Eclosion d'une Etoile serigrafia, papier, 89,5 x 62,5 cm (arkusz); sygn. p.d.: W. SIUDMAK (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Adam HOFFMANN (1918 - 2001)

110
Para, 1971 węgiel, papier, 50 x 38 cm; sygn. p.d.: AH / 24 / VII / 1971
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Jan TARASIN (ur. 1926)

111
Kręgi, 1975 serigrafia, papier, 38 x 27 cm; sygn. l. d.: Jan Tarasin 75 (ołowkiem);
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Ryszard GANCARZ (ur. 1955)

112
Moje miasto VI, 2008 technika własna, papier, 70 x 50 cm; sygn. l. d.: R. GANCARZ 2008 r.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

113
Apoxyomene litografia, papier 75 x 56 cm; opisana u dołu: 6/40 Apoxyomene BKwaśniewska
Cena wywoławcza. 900 zł

Stefan KRYGIER (1923 - 1997)

114
Kompozycja geometryczna litografia, papier, 94 x 68 cm; sygn. p. d.: Stefan Krygier
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Stanisław DAWSKI (1905 - 1990)

115
Planks drzeworyt, papier, 50 x 45,5 cm; sygn. l. d.: STANISŁAW DAWSKI
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Zdzisław JURKIEWICZ (ur. 1931)

116
5 x 25 meters piórko, atrament, papier, 35,5 x 56 cm; sygn. p.d.: Jurkiewicz 1973
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Michał MISIAK (ur. 1973)

117
Dudnienie III piórko, tusz, papier, 49 x 35 cm; sygn.i dat. p.d.: MICHAŁ MISIAK 2009
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Tadeusz ŁAPIŃSKI

118
Orkiestra Cyrkowa, 1955/56 litografia, papier, 31 x 43 cm (w świetle oprawy); sygn. dat i opisana u dołu ołówkiem
Cena wywoławcza. 3 000 zł

ZYGRO, Zygmunt GROCHOLSKI

119
teka grafik "X grabados", 1960 zygrografia (technika autorska), papier, ok. 48 x 32,5 cm;
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Jan TARASIN (ur. 1926)

120
Szkoła przedmiotów, 2008 serigrafia, papier, 69,5 x 100 cm; sygn. i opisana u dołu
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Jerzy PANEK (1918 - 2001)

301
Głowa pastel, papier, 20,5 x 25,5 cm; sygn. p. d.: Panek
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Maria DAWSKA (1909-1993)

302
Twarz gwasz, ołówek, papier, 28 x 19 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: Maria Dawska
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Daniel KRYSTA (ur. 1976)

303
SW879, 2008 technika mieszana, płótno, 55 x 90 cm; na odwrocie autorski opis obrazu i data 2008
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Lech KUNKA (1920-1978)

304
Płaszczki, 1950 technika mieszana, karton naklejony na tekturę, 118 x 87 cm; dat. p. d.: 50 r.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Marzena TUREK-GAŚ (ur. 1972)

305
Graffitti in Berlin, 2008 olej, płótno, 80 x 100 cm; sygn. i dat. na odwrocie.
Cena wywoławcza. 2 900 zł

Agnieszka MIGDAŁEK (ur. 1974)

306
Townee 2 olej, płótno, 80 x 100 cm
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Jan TARASIN (ur. 1926)

307
Bez tytułu, 2007 akwarela, papier, 44,5 x 54,7 cm; sygn. i dat. l. d.: Jan Tarasin 07;
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Jan BERDYSZAK (ur. 1934)

308
Bez tytułu technika własna, 64,5 x 49 cm; na odwrocie uwagi artysty o sposobie oprawiania
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Jan BERDYSZAK (ur. 1934)

309
Stalla, 1985 akwarela, gwasz, papier, 20,5 x 30 cm; sygn. i dat. p. d.: Stalla 23. 7. / 1985 / JAN
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)

310
Bez tytułu, poł. l. 60. XX w. olej, płótno, 41 x 62 cm; sygn, l. d.: Dominik
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Jacek SEMPOLIŃSKI (ur. 1927)

311
Rzeka, 1970 olej, płótno, 81 x 116 cm; sygn. i dat. na odwrocie: Sempoliński '70 / rzeka
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Roman MODZELEWSKI (1912 - 1997)

312
Martwa natura olej, płotno, 50 x 61 cm
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Antoni Fryderyk HAYDER (1905 - 1990)

313
Martwa natura z jabłkami, 1965 olej, płyta pilśniowa, 72 x 70 cm; sygn. p. d.: F. Hayder.1965
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Mikołaj WOŁKOWYCKI (ur. 1925)

314
Pejzaż miejski olej, płotno naklejone na tekturę, 50 x 60 cm; sygn. l. d.: m Wołkowycki
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Henryk HAYDEN (1883 - 1970)

315
Martwa natura, 1965 olej, płyta pilśniowa, 33 x 46 cm; sygn. p. d.: Hayden 65
Cena wywoławcza. 24 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

316
Portret Doroty Gierzyńskiej, 1977 olej, płotno 81 x 65,5 cm; sygn. i dat. p. d.: 77/ E. DWURNIK
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)

317
City gwasz, papier, 28 x 41 cm; sygn. p. g.: JAN MŁODOŻENIEC
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)

318
Endo gwasz, papier, 33 x 23 cm
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

319
Widok miejski olej, tektura, 25 x 34 cm
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

320
Relief technika własna, akryl, deska, p yta pilśniowa, 20 x 20 cm; sygn. p.d.: H. Stażewski oraz na odwrocie
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894 - 1988)

321
Relief, 1963 relief, płyta pilśniowa, aluminium, akryl, 53,5 x 53 cm; sygn. i dat. na odwrocie: 1963 / H. Stażewski
Cena wywoławcza. 190 000 zł

Jacek MALICKI (ur. 1946)

322
O naturze Światła I ,1990 olej, płotno, 98 x 97 cm; na krawędzi tytuł autorski
Cena wywoławcza. 4 700 zł

Jacek MALICKI (ur. 1946)

323
Morskie tarcze strzelnicze, 1985 olej, płótno, 58,5 x 68 cm; na odwrocie napisy autorskie i data 1985
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Marek PALUCH (ur. 1953)

324
Światło Adriatyku II, 2007 r. technika mieszana, płótno, 120 x 120 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

325
Słyszę? Mówię? Widzę?, 1991 tryptyk, olej, płótno, 165 x 135 cm (każda częśç); sygn. i opisane na odwrocie.
Cena wywoławcza. 65 000 zł

Aleksander KOBZDEJ (1920-1972)

326
Portret chłopca, 1957 olej, płótno, 55 x 46 cm; sygn. p. d.: Ewuni / Olek / 1957
Cena wywoławcza. 26 000 zł

327
Mexico III, 1962 technika mieszana, płótno, 81 x 65 cm; sygn. l. d.: Kobzdej 1962
Cena wywoławcza. 55 000 zł

WOJCIECH FANGOR (UR. 1922)

328
M 56, 1970 olej, płótno, 126 x 126 cm; sygn. i dat. na odwrocie: FANGOR / M 56 1970 / 50 x 50 "
Cena wywoławcza. 500 000 zł