Nr katalogowy: 147

Wiktor KORECKI (1890-1980)

Nr katalogowy: 147

Pejzaż z jeziorem na skraju lasu

olej, płótno; 60 x 120 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI