Nr katalogowy: 1418

CZESŁAW SADOWSKI (1902-1959)

Nr katalogowy: 1418

Martwa natura z kwiatami

olej, płótno; 65,5 x 73,5 cm;
sygn. l. g.: C. SADOWSKI