Aukcja (#{t(:'.highlighted')})
Edward HARTWIG (1909-2003)
Nr katalogowy3
Wierzby
fotografia czarno-biała, brom,
papier naklejony na tekturkę; 46,5 x 36,5 cm;
sygn. l. d.: EHartwig,
sygn. l. d.: EHartwig,
Cena wywoławcza.
2 200 zł
2 200 zł
Julian FAŁAT (1853-1929)
Nr katalogowy20
Na statku, 1887 r.
litografia barwna, papier, 21,5 x 29 cm;
sygn. na płycie l.d.: JulFałat (...) 86
Cena wywoławcza.
1 200 zł
1 100 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy138
Macierzyństwo - Madonna z Dzieciątkiem i muzykującym aniołkiem, 1920
olej, płótno; 85,5 x 75 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil Hofmann Paryż 1920
Cena wywoławcza.
66 000 zł
45 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy142
Autoportret, 1928
olej, tektura; 47 x 39 cm;
sygn. l. g.: 1928 / Wlastimil Hofman
Cena wywoławcza.
17 500 zł
16 000 zł
Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Nr katalogowy146
Groszki w wazonie
olej, tektura; 35,7 x 72,3 cm;
sygn. p. d.: A. Karpiński
sygn. p. d.: A. Karpiński
Cena wywoławcza.
15 000 zł
10 000 zł
Konstantin Ivanovich GORBATOV (1876-1945)
Nr katalogowy163
Pejzaż zimowy z brzozami
gwasz, papier; 35,5 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: K. Gorbatow
sygn. p. d.: K. Gorbatow
Cena wywoławcza.
20 000 zł
26 000 zł
Józef Kiszka
Nr katalogowy201
Myśliwy, 1926/26
drewno lakierowane, wys. całkowita 70 cm
na spodzie wypalane APX
na spodzie wypalane APX
Cena wywoławcza.
75 000 zł
70 000 zł
Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)
Nr katalogowy406
Kłótnia
węgiel, kreda, sangwina; płótno; 195 x 255 cm;
Cena wywoławcza.
29 000 zł
20 000 zł
Jan LEBENSTEIN (1930-1999)
Nr katalogowy411
Tajemnica zielonego pokoju, 1963
olej, płótno; 131x 97 cm;
sygn. p. d.: Lebenstein 63
sygn. p. d.: Lebenstein 63
Cena wywoławcza.
90 000 zł
80 000 zł
Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Nr katalogowy418
Szary dzień - z cyklu „Morskie Oko”, 1994
olej, płótno; 65,5 x 75,5 cm;
sygn. l. d.: Szancenbach
sygn. l. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza.
25 000 zł
20 000 zł
625
Wazon
Pokucie, Kuty - warsztat Jana Broszkiewicza,
XX w. - okres międzywojenny.
XX w. - okres międzywojenny.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
3 000 zł
804
Pierścionek złoty
w centrum diament o masie 1.00 ct
oraz 12 szt szafirów niebieskich;
złoto pr. 0585, masa całkowita 5.150 g
Cena wywoławcza.
11 000 zł
9 000 zł