Nr katalogowy: 23

Malarz nieokreślony (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 23

Powrót spod Moskwy

węgiel, kreda, szary papier;
26,8 x 40,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: nieczytelnie
Cena oferowana 1 900 zł