Nr katalogowy: 118

Julian FAŁAT (1853-1929)

Nr katalogowy: 118

Pejzaż z myśliwym, 1919

akwarela, papier; 67 x 146 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: j.Fałat/ Bystra 1919
Cena oferowana 60 000 zł