Nr katalogowy: 410

Teresa PĄGOWSKA (1929-2007)

Nr katalogowy: 410

Negro Spirituals, 1988

olej, płótno; 150 x 136 cm;
sygn. oraz opis na odwrocie: Pągowska;
Cena oferowana 110 000 zł