Aukcja (#{t(:'.highlighted')})
Edward HARTWIG (1909-2003)
Nr katalogowy1
Wierzby, 1950
fotografia czarno-biała, brom, papier;
27 x 36,5 cm;
sygn. l. d.: EH;
27 x 36,5 cm;
sygn. l. d.: EH;
Cena wywoławcza.
2 000 zł
2 100 zł
Jan MATEJKO (1838-1893)
Nr katalogowy8
Ubiory w Polsce 1200-1795
Kraków 1860. Wydał Jan Matejko
44 x 28 cm; oprawa półskórek z epoki
Cena wywoławcza.
1 800 zł
1 600 zł
Julian FAŁAT (1853-1929)
Nr katalogowy118
Pejzaż z myśliwym, 1919
akwarela, papier; 67 x 146 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: j.Fałat/ Bystra 1919
Cena wywoławcza.
85 000 zł
60 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1871-1970)
Nr katalogowy134
Siostry - Danuta i Barbara Grębeckie, 1950
olej, sklejka; 39 x 67 cm;
sygn. i dat. l. g.: 1950 / Wlastimil Hofman
Cena wywoławcza.
15 000 zł
22 000 zł
Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Nr katalogowy141
Martwa natura z figurką
olej, tektura; 35 x 99,5 cm;
sygn. z prawej: a.karpiński
sygn. z prawej: a.karpiński
Cena wywoławcza.
13 000 zł
13 000 zł
Emile Othon FRIESZ (1879-1949)
Nr katalogowy149
Anemony, 1921
olej, płótno; 46 x 55,5 cm;
na odwrocie, na blejtramie nalepka autorska
Cena wywoławcza.
50 000 zł
37 000 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Nr katalogowy159
Święty Hubert, 1941
olej, tektura; 36,5 x 44 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Kossak / 1941
Cena wywoławcza.
7 000 zł
6 000 zł
Tadeusz KULISIEWICZ (1899-1988)
Nr katalogowy313
Portret mężczyzny w turbanie, 1975
tusz, piórko, papier; 41,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Kochanej Żeni / Kulisiewicz 1975
Cena wywoławcza.
1 800 zł
2 400 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Nr katalogowy315
Erotyk, 1958
ołówek, papier; 30 x 21 cm;
sygn. i dat. p. d.: SZ 58
sygn. i dat. p. d.: SZ 58
Cena wywoławcza.
4 000 zł
3 800 zł
Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)
Nr katalogowy409
Zwielokrotniona, 1968
olej, płótno; 90 x 63 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: Jan Dobkowski /
Cena wywoławcza.
40 000 zł
29 000 zł
Teresa PĄGOWSKA (1929-2007)
Nr katalogowy410
Negro Spirituals, 1988
olej, płótno; 150 x 136 cm;
sygn. oraz opis na odwrocie: Pągowska;
Cena wywoławcza.
160 000 zł
110 000 zł
Edward KRASIŃSKI (1925-2004)
Nr katalogowy417
Interwencja - blue scotch
technika własna, płyta; taśma (scotch) niebieska; 62 x 54,5 cm;
na odwrocie naklejka z napisem maszynowym: Edward Krasiński
Cena wywoławcza.
40 000 zł
34 000 zł