Nr katalogowy: 103

Czesław TAŃSKI (1863-1942)

Nr katalogowy: 103

Dorożki, 1903

akwarela, papier; 35,5 x 52 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: C. Tański 1903 r