Nr katalogowy: 127

Józef JAROSZYŃSKI (1835-1900)

Nr katalogowy: 127

Pejzaż z końmi uciekającymi przed niedźwiedziem

olej, płótno; 54 x 74 cm
sygn. u dołu: Jaroszyński