Nr katalogowy: 129

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 129

Bitwa pod Kutnem, 1939

olej, płótno; 115 x 150 cm
sygn.p. d.: Jerzy Kossak/ Kutno/ 1939
Cena oferowana 47 000 zł