Nr katalogowy: 135

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 135

Żółte róże w wazonie z porcelanową figurką

olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. z prawej: A. Karpiński
Cena oferowana 7 000 zł