Nr katalogowy: 144

Roman BRATKOWSKI (1869-1954)

Nr katalogowy: 144

Kwitnące jabłonie, 1943

olej, tektura; 35 x 49,8 cm;
sygn. p. d.: R. Bratkowski / Wieliczka 943