Nr katalogowy: 146

Olga BOZNAŃSKA (1865-1940)

Nr katalogowy: 146

Widok z okna krakowskiej pracowni

olej, tektura; 48 x 74 cm;
sygn. p. g.: Olga Boznańska
Cena oferowana 70 000 zł