Nr katalogowy: 154

Tadeusz RYBKOWSKI (1846-1926)

Nr katalogowy: 154

Rok 1915 w Galicji

olej, płótno; 36 x 51 cm;
sygn. i opis p. d.: Tadeusz Rybkowski / "Rok 1915 w Galicyi"
Cena sprzedaży 4 000 zł