Nr katalogowy: 410

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

Nr katalogowy: 410

Pejzaż, 1957

olej, deska; 44 x 53 cm;
sygn. p. d.: Dominik
* do wylicytowanej ceny doliczana jest opłata z tytułu droit de suite