Nr katalogowy: 419

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

Nr katalogowy: 419

Obraz 2414 - Rybokarty - Requiem dla PGR-u, 1999

olej, płyta; 69 x 100 cm;
sygn. l. d.: DUDA GRACZ. 2414/99.;