Nr katalogowy: 421

Leokadia BIELSKA-TWORKOWSKA (1901-1973)

Nr katalogowy: 421

Martwa natura

olej, tektura; 33 x 51 cm;
sygn. p. d.: L. Bielska
Cena sprzedaży 1 000 zł