Aukcja (#{t(:'.highlighted')})
Józef MEHOFFER (1869-1946)
Nr katalogowy111
Projekt dekoracji ściennej ze Zmartwychwstałym Chrystusem
gwasz na podrysowaniu ołówkiem, tektura fakturowana;
49,5 x 58,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Józef Mehoffer (przed konserwacją)
Cena wywoławcza.
6 000 zł
5 000 zł
Władysław SKOCZYLAS (1883-1934)
Nr katalogowy122
Motyw z Kazimierza
akwarela, gwasz, ołówek, papier,
95 x 65 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
60 000 zł
45 000 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Nr katalogowy129
Bitwa pod Kutnem, 1939
olej, płótno; 115 x 150 cm
sygn.p. d.: Jerzy Kossak/ Kutno/ 1939
Cena wywoławcza.
50 000 zł
47 000 zł
Józef RAPACKI (1871-1929)
Nr katalogowy132
Wiosna, 1904
olej, płótno; 90 x 120 cm;
sygn. l. d.: JÓZEF RAPACKI / 1904 ROK
Cena wywoławcza.
90 000 zł
70 000 zł
Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Nr katalogowy135
Żółte róże w wazonie z porcelanową figurką
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. z prawej: A. Karpiński
sygn. z prawej: A. Karpiński
Cena wywoławcza.
9 000 zł
7 000 zł
Olga BOZNAŃSKA (1865-1940)
Nr katalogowy146
Widok z okna krakowskiej pracowni
olej, tektura; 48 x 74 cm;
sygn. p. g.: Olga Boznańska
sygn. p. g.: Olga Boznańska
Cena wywoławcza.
80 000 zł
70 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy149
Dziewczynki z kotami, 1917
olej, płótno, 70,5 x 78 cm,
sygn. p. g.: Vlastimil Hofmann 1917
Cena wywoławcza.
70 000 zł
55 000 zł
Józef GABOWICZ (1882-1939)
Nr katalogowy211
Natura
brąz, kamienna podstawa; 11 x 33 x 16 cm (wymiar rzeźby);
sygn.: J. Gabowicz oraz BR. ŁOPIEŃSCY / WARSZAWA
Cena wywoławcza.
20 000 zł
19 000 zł
Tadeusz KANTOR (1915-1990)
Nr katalogowy415
Informel, 1960
olej, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. p. d.: Kantor
sygn. p. d.: Kantor
Cena wywoławcza.
210 000 zł
160 000 zł
Marian BOGUSZ (1920-1980)
Nr katalogowy501
Fuga na blachę i ultramarynę, 1965
blacha, tworzywo sztuczne, 73 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: mbogusz
sygn. na odwrocie: mbogusz
Cena wywoławcza.
10 000 zł
9 500 zł