Nr katalogowy: 147

Józef CHEŁMOŃSKI (1849-1914)

Nr katalogowy: 147

Pejzaż pochmurny

olej, płótno naklejone na płytę, 24,5 x 35 cm
na odwrocie stara nalepka z napisem odręcznym: "mal. przez J. Chełmońskiego"
Cena oferowana 70 000 zł