Nr katalogowy: 149

Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)

Nr katalogowy: 149

Odpoczynek żniwiarzy, 1937

olej, płótno dublowane, 50 x 69,5 cm;
sygn. l. d.: W. Wodzinowski / Kraków 1937