Nr katalogowy: 17

Juliusz KOSSAK (1824-1899)

Nr katalogowy: 17

Trójka koni krakowskich

litografia, papier; 20 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JKossak
Cena oferowana 1 200 zł