Nr katalogowy: 123

Hanna RUDZKA-CYBISOWA (1897-1988)

Nr katalogowy: 123

Pejzaż z Krościenka

akryl, płótno; 130 x 97 cm;
sygn. l. d.: H. Rudzka C