Nr katalogowy: 125

Czesław WASILEWSKI (ok. 1875-1946/47)

Nr katalogowy: 125

Żołnierz na koniu, 1927

olej, płótno naklejone na tekturę, 36 x 29,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Cz. Wasilewski/ 1927