Nr katalogowy: 133

Stanisław ŻUKOWSKI (1873-1944)

Nr katalogowy: 133

Wiosenny rozlew rzeki - Wiatka, 1920

olej, płótno; 64,5 x 91 cm;
sygn. l. d.: S. Joukovsky / 1920