Nr katalogowy: 134

Wiktor KORECKI (1890-1980)

Nr katalogowy: 134

Księżycowa noc, lata 60. XX w.

olej, płótno; 59,5 x 90 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI;