Nr katalogowy: 409

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

Nr katalogowy: 409

Akt, 1975

olej, płótno; 70 x 50 cm;
na odwrocie opis autorski, sygn. i dat.: IX 1975 / JERZY NOWOSIELSKI