Aukcja (#{t(:'.highlighted')})
Nikifor KRYNICKI (1895-1968)
Nr katalogowy101
Widok miejski
ołówek, akwarela, papier, 19,8 x 28 cm
Cena wywoławcza.
2 200 zł
1 700 zł
Rafał MALCZEWSKI (1892-1965)
Nr katalogowy114
Na nartach, ok 1950
akwarela, papier; 37,5 x 55 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Rafał Malczewski
sygn. l. d.: Rafał Malczewski
Cena wywoławcza.
18 000 zł
17 000 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Nr katalogowy124
Polowanie par force, ok. 1940
olej, tektura; 65 x 95 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak;
Cena wywoławcza.
23 500 zł
18 000 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Nr katalogowy125
Św. Hubert, 1943
olej, tektura; 34,5 x 49 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak 1943;
Cena wywoławcza.
4 500 zł
6 500 zł
Jan KONARSKI (XIX/XX w.)
Nr katalogowy127
Jadą wozy
olej, płótno; 80 x 110 cm;
sygn. p. d.: J. Konarski
sygn. p. d.: J. Konarski
Cena wywoławcza.
75 000 zł
55 000 zł
Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)
Nr katalogowy130
Studium kobiety
olej, tektura; 29,5 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Malczewski
sygn. p. d.: J. Malczewski
Cena wywoławcza.
54 000 zł
52 000 zł
Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)
Nr katalogowy136
Chasyd nad świętą księgą, ok. 1960
olej, płótno; 58 x 45 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Z. STRYJEŃSKA
sygn. l. d.: Z. STRYJEŃSKA
Cena wywoławcza.
25 000 zł
22 000 zł
Ignacy ZYGMUNTOWICZ (1875-1947)
Nr katalogowy139
Kuropatwy zimą, ok. 1925
olej, płótno; 58,5 x 70,5 cm;
sygn. p. d.: I Zygmuntowicz
sygn. p. d.: I Zygmuntowicz
Cena wywoławcza.
20 000 zł
19 000 zł
Władysław BAKAŁOWICZ (1833-1903)
Nr katalogowy161
Scena historyczna ze schyłku I Rzeczpospolitej, 1859
olej, płótno dublowane, 50 x 60 cm (owal);
sygn. p. d.: WBakałowicz/1859
sygn. p. d.: WBakałowicz/1859
Cena wywoławcza.
40 000 zł
30 000 zł
August ZAMOYSKI (1893-1970)
Nr katalogowy204
Akt stojacej kobiety (Bez tytułu)
gips patynowany; wys. 51 cm;
sygn. na pniu: ZAMOYSKI.
sygn. na pniu: ZAMOYSKI.
Cena wywoławcza.
18 000 zł
75 000 zł
Henryk BERLEWI (1894-1967)
Nr katalogowy308
Mechano-Faktura, 1924/1964
litografia barwna, papier; 58,5 x 41 cm (w świetle oprawy);
syg. i dat. p. d.: H. BERLEWI 64;
Cena wywoławcza.
3 800 zł
3 800 zł
Jacek SEMPOLIŃSKI (1927-2012)
Nr katalogowy411
Twarz, 1972
olej, płótno; 92,5 x 73 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: JACEK / SEMPOLIŃSKI / "TWARZ" / 1972
Cena wywoławcza.
17 000 zł
16 000 zł
Eugeniusz MARKOWSKI (1912-2007)
Nr katalogowy412
Manekin 3, 1988
olej, płótno; 81 x 61 cm; sygn. p. g.: E. Markowski
na odwrocie opis autorski: "MANEKIN - 3" oraz E Markowski / 1988 / 61x 81 - na blejtramie
Cena wywoławcza.
29 000 zł
22 000 zł
Leon TARASEWICZ (ur. 1957)
Nr katalogowy416
Bez tytułu, 1993
olej, płótno; 190 x 130 cm;
sygn. na odwrocie l. g.: L. Tarasewicz 1993
Cena wywoławcza.
75 000 zł
60 000 zł
Tadeusz DOMINIK (1928-2014)
Nr katalogowy419
Pejzaż, 2001
olej, płótno; 90 x 120 cm;
sygn. l. d.: Dominik
sygn. l. d.: Dominik
Cena wywoławcza.
28 000 zł
20 000 zł