Nr katalogowy: 1007

Ludwik MISKY (1884-1938)

Nr katalogowy: 1007

Akrobaci, l. 20 XX w.

akwaforta, papier; 19,8 x 7,5 cm (odcisk płyty),
sygn. p. d.: Misky (ołówkiem)
estymacja: 1 100 - 1 400 zł
Cena oferowana 800 zł