1906
Para szafek nocnych Sosna, sklejka, dębina, kamień;
wys. 53,5 cm, szer. 47,5 cm, głęb. 37 cm.
Niemcy?; 1 tercja XX w.
estymacja: 1 400 - 1 900 zł

1907
Stół do gry, secesyjny Drewno dębowe, cerata zielona, miedź; snycerka;
wys. 78 cm, średnica blatu 100 cm, podstawa 60 x 60 cm.
Austro-Węgry, Galicja; pocz. XX w.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł

1908
Stół art deco fornirowany wzorzystym jesionem; 75,5 x 105,5 cm;
Polska, lata 20. XX w.;
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

1909
Serwantka art deco fornirowana wzorzystym orzechem; 164 x 125 x 52 cm;
Polska, lata 20. XX w.;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Frederic SCHRIEVER-ABELN (?)

1910
Stolik kawowy konstrukcja: dąb, ceramiczny,
ręcznie malowany blat; 51 x 142,5 x 88,5 cm;
sygn. Condor, Szwecja lata 60. XX w.;
estymacja: 3 500 - 4 500 zł