Jakub Julian ZIÓŁKOWSKI (ur. 1980)

21
Bez tytułu, 2009 tusz lawowany, pędzel, papier; 44,5 x 34,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: JakubJulianZiółkowski / 2009 (ołówkiem).
estymacja: 15 000 - 20 000 zł

Daniel PEREŁKIEWICZ (ur. 1977)

23
Tryptyk - Przekraczanie, 2012 olej, płótno; 40 x 40 cm (wymiar każdej z prac);
każde z płócien sygn., dat. i opisana na odwrocie
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Natalia BAŻOWSKA (ur. 1980)

24
Skok / Jump, 2014 akryl, płótno; 50 x 60 cm;
sygn., dat. i opis autorski na odwrocie: Skok 2014 / N. Bażo.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Dorota NIEZNALSKA (ur. 1973)

26
Jewellery cz. 1 i 2, 2010 fotografia barwna, C-print, papier fotograficzny Fuji;
70 x 60 cm (wymiar każdej z fotografii)
estymacja: 12 000 - 15 000 zł

Aleksandra CHABEREK (ur. 1972)

28
Ranny w serce, 2014/2015 olej, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: Chaberek'15;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Małgorzata KALINOWSKA (ur. 1989)

31
Bez tytułu, z cyklu: Przekleństwa cielesności, 2014 technika własna, assemblage, płótno;
100 x 70 cm.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Anna SZPRYNGER (ur. 1982)

33
Bez tytułu, 2016 akryl, płótno; 90 x 90 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Anna Szprynger 2016.
estymacja: 24 000 - 28 000 zł

Iwona GABRYŚ (ur. 1988)

34
Kompozycja nr 15, 2017 technika mieszana (akryl, suchy pastel, węgiel) płótno; 70 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: IWONA GABRYŚ.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

Aleksandra LISOWSKA (ur. 1984)

37
XXVII, 2016 technika własna (olej, akryl, collage), płyta; 120 x 90 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: ALEKSANDRA / LISOWSKA / 2016 / XXVII / 2016
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Philippe RĘBOSZ (ur. 1989)

45
Bez tytułu, 2017 akryl, płótno; 120 x 120 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: PHILIPPE RĘBOASZ / 2017 120 x 120 /
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Maria KIESNER (ur. 1976)

50
Dom Richtera, 2015 akryl, płótno; 40 x 60 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie:
2015 / Dom Richtera / Kiesner.
estymacja: 2 000 - 3 000 zł

Jacek GOWIK (ur. 1955)

56
Pejzaż 32, 2016 olej, płótno; 100 x 120 cm;
sygn. p. d.: J Gowik (ryta);
estymacja: 3 000 - 5 000 zł