Nr katalogowy: 1

Adam MICKIEWICZ, Elwiro ANDRIOLLI

Nr katalogowy: 1

Pan Tadeusz

czyli ostatni zajazd na Litwie. Historya szlachecka
z 1811 i 1812 r.; Lwów [1889]; 37 x 27 cm,
oprawa płótno niebieskie po konserwacji
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 4 000 zł