Nr katalogowy: 2

Jan MATEJKO (1838-1893)

Nr katalogowy: 2

Album

Warszawa, 1873-1876, nakład i druk Salomona Lewentala,
46 x 67 cm, oprawa wydawnicza twarda, płótno
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 6 000 zł