Nr katalogowy: 7

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

Nr katalogowy: 7

Portret Feliksa Mangghi Jasieńskiego

litografia barwna, gwasz, papier żeberkowy;
44 x 57 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: LWyczół (piórkiem, tuszem)
estymacja: 20 000 - 25 000 zł
Cena sprzedaży 23 000 zł