Feliks KOPERA

1
Dzieje malarstwa w Polsce Kraków 1925-1929, Tom I-III w dwóch woluminach,
27 x 22 cm, oprawa współczesna skórzana
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Juliusz KOSSAK, Wincenty POL (1807-1872)

2
Mohort. Rapsod rycerski z podania … z 24 illustracyami Juliusza KOSSAKA;
Lwów [1883]. 37 x 28 cm.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł

Jerzy HOPPEN (1891-1969)

3
Zestaw 6 grafik - Stare Wilno I, 1924 przedstawiających: Kościół św. Anny, Kościół św. Rafała na Śnipiszkach,
estymacja: 5 800 - 7 700 zł
Cena sprzedaży 6 000 zł

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

4
Szkic plenerowy tusz lawowany, papier; 10,5 x 17 cm;
estymacja: 2 000 - 2 800 zł

Stefan ŻEROMSKI

1001
Popioły Powieść historyczna z końca XVIII wieku i początku XIX.
T. 1-2. Sześć barwnych akwarel malował Michał Boruciński.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Haldane MACFALL

1002
Historya malarstwa Dzieło zbiorowe z 300 barwnemi tablicami.
Pod redakcją Tadeusza Piniego.
T. 1 - 9. Lwów 1912 - 1918
estymacja: 2 700 - 3 600 zł

1003
Album artystyczne: Zeszyt I - 1886 rok, Zeszyt II - 1887 rok Zjednoczone Towarzystwo Przyjaciół
Sztuk Pięknych w Krakowie; 48 x 35 cm;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena oferowana 1 200 zł

Stefan NORBLIN, Zdzisław KLESZCZYŃSKI

1004
Żywot Colombiny Poemat. Z 23 [jest mylnie 33] barwnymi obrazami Stefana Norblina.
Warszawa-Łódź [1922]. str. 77; 35 x 25 cm;
estymacja: 900 - 1 200 zł

E. Andriolli, K. Brandel, A. Malczewski

1005
Marya Warszawa 1879. Nakład Gebethnera i Wolffa.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 2 000 zł

1006
ALBUM SIENKIEWICZA Album Jubileuszowy Henryka Sienkiewicza.
Wydanie trzecie, Warszawa 1897; 35 x 28 cm;
estymacja: 900 - 1 200 zł

Jan Chryzostom PASEK

1007
Pamiętniki Poznań 1926; Wielkopolska Księgarnia Nakładowa
Karola Rzepeckiego; 36 x 27 cm;
estymacja: 900 - 1 200 zł

1008
LUWR - Malarstwo od wieku XIII do XX Wydawnictwo M. Arcta, Warszawa [1920]; 38 x 28 cm;
Oprawa płótno z epoki, Stan zachowania idealny.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł