16 października 2017

Wystawa przedaukcyjna
w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex

ul. Karowa 31 w Warszawie:

13.10.2017 (piątek): 11.00 – 19.00
14.10.2017 (sobota): 12.00 – 20.00
15.10.2017 (niedziela): 12.00 – 17.00
16.10.2017 (poniedziałek): 11.00 – 18.00

regulamin aukcji wyprzedażowej

Benedykt DORYS (1901-1990)

1
Portret W. Bierdiajewa dyr. Teatru Wielkiego w Poznaniu
fotografia czarno-biała, papier fotograficzny; 13,3 x 9 cm;
sygn. l. d.: Dorys

Autor nieokreślony, XX w.

2
Portret Beniamino Gigli z jego autorgrafem i datą: 1952;
fotografia czarno-biała, papier fotograficzny; 12,4 x 8,6 cm;

3
Kartka z portretami i autografami czarno biała kartka pocztowa z portretem
Marty Eggerth i Jana Kiepury, z ich autografami;
8,9 x 13,9 cm;

4
Motyle litografia kolorowa, papier;
27,5 x 19 cm (w świetle passe-partout);

5
Dwór w Dokszycach na Litwie, 18 VII 1812 litografia kolorowana akwarelą, papier;
36 x 26 cm (w świetle passe-partout);

6
Scena z polowania akwaforta, papier; 24 x 39 cm (w świetle passe-partout);
Europa Zachodnia, poł. XIX w.

7
Grupa antyczna i Kamee z atletami akwaforta, papier, 49 x 32 cm (w świetle passe-partout);
Praca pochodzi z teki wydanej w 1786-1793

8
Mapa obu Ameryk miedzioryt kolorowany akwarelą, papier;
50 x 65 cm (w świetle passe-partout);

9
Mapa Polski miedzioryt kolorowy, papier;
21,5 x 25 cm (w świetle passe-partout);

Malarz nieokreślony, XX W.

101
Fryderyk Chopin miniatura, gwasz na fotografii, kość;
8 x 5,5 cm (w świetle oprawy);

Stanisław WITKIEWICZ (1850-1915)

102
Przed kaplicą Biruty w Połądze gwasz, sepia, akwarela; papier;
18 x 17,5 cm (w świetle passe-partout);

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

103
Portret Adama Didura akwarela na podrysowaniu ołówkiem; papier;
34,5 x 26 cm (w świetle oprawy);