Nr katalogowy: 1

Benedykt DORYS (1901-1990)

Nr katalogowy: 1

Portret W. Bierdiajewa

dyr. Teatru Wielkiego w Poznaniu
fotografia czarno-biała, papier fotograficzny; 13,3 x 9 cm;
sygn. l. d.: Dorys