Nr katalogowy: 1

Adam MICKIEWICZ, Elwiro ANDRIOLLI

Nr katalogowy: 1

Pan Tadeusz

Lwów [1889], 37 x 28 cm, oprawa wydawnicza, czerwone płótno
z bogatymi tłoczeniami i złoconymi ornamentami na licu i grzbiecie, stron 295
estymacja: 4 500 - 6 000 zł