29. listopada 2017, 18:00
Wystawa przedaukcyjna od: 15 listopada 2017 do: 29 listopada 2017

Maciej GĄBKA (ur. 1993)

1
Fragmentation of the surface VIII, 2014 serigrafia na szkle; 19 x 25 x 0,8 cm.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Cena wywoławcza 1 000 zł

Maciej GĄBKA (ur. 1993)

2
Fragmentation of the surface X, 2014 serigrafia na szkle; 19 x 25 x 0,8 cm.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Cena wywoławcza 1 000 zł

Maciej GĄBKA (ur. 1993)

3
Line Composition I, III - dyptyk, 2014 maszyna do pisania, papier graficzny, płótno lniane;
17,5 x 12,5 cm (każda z prac)
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
Cena wywoławcza 1 200 zł

Iwona CUR (ur. 1978)

4
Ciraetus gallicus, 2001 linoryt, papier; 125 x 126 cm (wymiar kompozycji), 139 x 140 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: Iwona Cur 2001 (ołówkiem),
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Cena wywoławcza 2 800 zł

Zbyszko OLEŚ-WOLLENBERG (ur. 1960)

5
Broken life, 2015 inkografia, papier; 48,8 x 33 cm;
sygn. i opisana u dołu ołówkiem: BROKEN LIFE PRINT II/X OLEŚ- WOLLENBERG.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Cena wywoławcza 1 000 zł

Bartłomiej CHWILCZYŃSKI (ur. 1987)

6
Długi spacer V, 2014 litografia barwna, papier; 54,5 x 75,5 cm (kompozycja);
68,5 x 99,5 cm (arkusz);
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Cena wywoławcza 2 000 zł

7
Długi spacer IX, 2014 litografia barwna, papier; 75,5 x 54,5 cm (kompozycja);
99,5 x 68 cm (arkusz);
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Cena wywoławcza 2 000 zł

Stefan SŁAWIŃSKI (1948-2011)

8
Wspólna przestrzeń IV, 2010 tusz, rysiki, cienkopis, papier; 80 x 60 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: SŁAW 2010, l. d. opisany: - wspólna przestrzeń IV -.
estymacja: 1 000 - 1 500 zł
Cena wywoławcza 800 zł

Stefan SŁAWIŃSKI (1948-2011)

9
Ślad dotyku, 2010 tusz, rysiki, cienkopis, papier; 66 x 51 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: SŁAW 2010.
estymacja: 1 000 - 1 500 zł
Cena wywoławcza 800 zł

Kamil KUKLA (ur. 1989)

10
R12BOMB, 2012 piórko, tusz, papier; 21 x 29,5 cm;
sygn. na odwrocie pod oprawą.
estymacja: 1 000 - 1 500 zł
Cena wywoławcza 600 zł

Kamil KUKLA (ur. 1989)

11
R11LIMB, 2011 piórko, tusz, papier; 32 x 24 cm;
sygn. na odwrocie pod oprawą.
estymacja: 1 000 - 1 500 zł
Cena wywoławcza 600 zł

Norman LETO (ur. 1980)

12
Przekrój przez samochód wykonany z cyfrowej pianki Normana-Fussa, poddany działaniu wysokiej temperatury, 2009 custom software, 3d, fotograficzny druk archiwalny, płótno; 140 x 140 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie: 2009 / NORMAN L / 1/1.
estymacja: 6 000 - 10 000 zł
Cena wywoławcza 2 000 zł