Nr katalogowy: 12

Norman LETO (ur. 1980)

Nr katalogowy: 12

Przekrój przez samochód wykonany z cyfrowej pianki Normana-Fussa, poddany działaniu wysokiej temperatury, 2009

custom software, 3d, fotograficzny druk archiwalny, płótno; 140 x 140 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie: 2009 / NORMAN L / 1/1.
estymacja: 6 000 - 10 000 zł
Cena sprzedaży 9 000 zł