Nr katalogowy: 33

Paweł TKACZYK (ur. 1979)

Nr katalogowy: 33

Bez tytułu - Dyptyk, 2016

akryl, płótno; średn. 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: P. TKACZYK / 2016.
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
Cena sprzedaży 4 000 zł