Nr katalogowy: 33

Paweł TKACZYK (ur. 1979)

Nr katalogowy: 33
Bez tytułu - Dyptyk, 2016
akryl, płótno; średn. 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: P. TKACZYK / 2016.

Cena sprzedaży 4 000 zł