Dariusz MLĄCKI (ur. 1963)

49
Deska z kartką papieru, 2016 akryl, olej, płótno; 100 x 150 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Mlącki / "Deska z kartką" 2016 / TOP.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
Cena sprzedaży 11 000 zł

Zdzisław MEYRO-MAJROWSKI (ur. 1952)

50
Zgłębione uczucie, 2013 olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: Meyro.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Cena sprzedaży 5 000 zł

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

51
Kompozycja, 2012 olej, płótno; 149 x 122 cm;
sygn. i dat. śr. g.: S. MŁODOŻENIEC / 2012;
estymacja: 10 000 - 13 000 zł
Cena oferowana 7 000 zł

Jakub GÓRSKI (ur. 1989)

52
Monolit, 2017 gips polichromowany; 75,5 x 14,5 x 14,5 cm;
sygn. i dat. z tyłu rzeźby: J. Górski 2017.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

Dominik WDOWSKI (ur. 1979)

53
Potato [Self portrait], 2009-2017 sztuczny kamień, polichromia olejna; 52 x 34 x 37 cm;
sygn. i dat.: DW 2009-2017.
estymacja: 5 500 - 7 500 zł

Leszek OPRZĄDEK (ur. 1964)

54
Wi-Fi, 2016 drewno opalane i impregnowana; wymiary: 37,5 x 19 x 7 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: - LESZEK - / OPRZĄDEK / 2016.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

Leszek OPRZĄDEK (ur. 1964)

55
Rygiel, 2016 drewno opalane; wymiary: 40 x 50 x 12 cm;
sygn. i dat. z tyłu: OPRZĄDEK / 2016.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Sylwester AMBROZIAK (ur. 1964)

56
Taniec, 2001 brąz patynowany; 21 x 36 x 10,5 cm;
sygn. i dat. na podstawie: A2001.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł

Wojciech JAROCKI (ur. 1954)

57
Kobieta, 2010 rzeźba drewniana, polichromowana (farba wodna + wosk);
wys. 96 cm; sygn. z tyłu: WJ.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Cena oferowana 8 000 zł