Nr katalogowy: 3

Józef Michał BAZEWICZ (1867-1929)

Nr katalogowy: 3

Atlas geograficzny ilustrowany Królestwa Polskiego

Warszawa [1903-1907]; 30 x 23 cm; oprawa oryginalna wydawnicza,
zielone płótno z secesyjnym wizerunkiem kobiety wśród kwiatów na licu
estymacja: 6 500 - 8 500 zł
Cena sprzedaży 8 500 zł