Nr katalogowy: 7

Jan STANISŁAWSKI (1860-1907)

Nr katalogowy: 7

Sad w słońcu

litografia, papier; 31 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. na kamieniu p. d.: J.S.;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena oferowana 1 600 zł